Потираємо руки. Тепер Трамп буде показово не миритись з Росією - журналіст

Бывший директор ФБР Джеймс Коми заявил, что был уволен из-за расследования ФБР в отношении предполагаемого влияния России...


Кроме того он сообщил сенаторам: «Никаких сомнений, Россия вмешивалась в наши выборы во время кампании 2016 года. Они вмешивались с конкретной целью, они вмешивались изощренно. Они использовали специальные технические устройства. Эта кампания регулировалась высшим российским руководством. Это мнение разделяют все разведслужбы»....

Коми также рассказал, что Трамп с января по март в ходе нескольких личных встреч и телефонных разговоров с ним просил его о "лояльности", а также просил "оставить в покое" отставного генерала Майкла Флинна, которого подозревают в связях с Россией.

Трудно сказать, будет ли импичмент. Расследование продолжается. Но ясно одно.

«Наш Трамп» стреножен. Ни о каком налаживании отношений с Россией теперь не может быть даже речи. Забудьте...

За любое неосторожное доброе слово в адрес России Трамп теперь будет распят...

Потираємо руки.

І от здавалось би всі так не хотіли Трампа, але для України це виявився дуже гарний варіант. Тепер він буде показово намагатись не миритись з Росією, бо будь-які послаблення в бік росіян будуть сприйняті з фразами тіпа "ага, ось він і спалився..."

А отже, ці проблеми в нього тепер або до імпічменту, або до кінця першого президентського строку.

Тобто потепління російсько-американських відносин у найближчі роки не буде. Тобто, не буде принципово. Так само як не буде угоди по Сирії, Донбасі, обміну там когось на щось. Забудьте про це.

Тепер карта поганої Росії, що втрутилась у вибори президента Америки, буде використовуватись і наступним президентом Америки, щоб показати, що він не як той чудік Трамп. А отже теж, жодних послаблень, дивних угод і тому подібне.

Власне, про це зараз можна говорити, я був на цих виборах за Трампа. Мені все одно яким він буде президентом для Америки чи як наломає дров у відносинах з усім світом. З точки зору україноцентричності нам з Трампом дуже пощастило.

Потираємо руки. Тепер Трамп буде показово не миритись з Росією - журналіст Потираємо руки. Тепер Трамп буде показово не миритись з Росією - журналіст Reviewed by Іван Іваночко on 14:00:00 Rating: 5