Вчені з’ясували, яке головне призначення єгипетських пірамід

Останні дослідження з допомогою сучасної апаратури показали, що стародавні єгипетські піраміди мали куди більш важливе призначення, ніж вважалося раніше. Судячи з їх конструкції і матеріалу, з якого вони були виготовлені, піраміди представляли собою стародавні електростанції.


Археологи з’ясували, що деякі єгипетські піраміди є лише верхівками величезних споруд.

З допомогою радарів вчені просканували ділянку навколо піраміди Абу-Гараб і з’ясували, що вона — лише мала частина загадкової будівлі, прихованої під пісками.

Виявилося,
що дана піраміда не тільки була найбільшим обеліском Єгипту, але і могла служити стародавньою електростанцією. Враховуючи те, що споруда виконана з кварцу, вона була здатна збирати ефірну енергію зі іоносфери Землі і перетворювати її в електрику.

Також вчені з’ясували, що деякі древні єгипетські споруди були зведені ще до появи самих єгиптян, а значить, належали якійсь невідомій високорозвиненій цивілізації. До того ж, технології зведення пірамід лише підтвердили, що в ті часи людство ще не володіло рівнем знань, щоб побудувати подібні споруди.Вчені з’ясували, яке головне призначення єгипетських пірамід Вчені з’ясували, яке головне призначення єгипетських пірамід Reviewed by Saha Garasimovich on 11:55:00 Rating: 5