Facebook і Google прокладуть величезний інтернет-кабель у Китай


Компанії вирішили вкласти гроші в ультрашвидкий кабель довжиною майже 13 тисяч кілометрів.


Компанії Facebook і Google прокладуть величезний інтернет-кабель у Китай дном Тихого океану, повідомляє CNN.

Обидві компанії заблоковані на більшій частині території Китаю, але вони вирішили вкласти гроші в ультрашвидкий кабель довжиною майже 13 тисяч кілометрів, який буде проходити між Лос-Анджелесом і Гонконгом, де сервіси Facebook і Google доступні для користувачів. Гонконг стане основним мережевим концентратором цих компаній в Азії. 

Facebook і Google не хочуть покладатися на телекомунікаційні компанії і вважають за краще самим створювати інфраструктуру для поширення інформації. Очікується, що нова тихоокеанська мережа почне працювати 2018 року. 

Проект кабелю став першим подібним проектом для Google. Однак у компанії відзначають, що тихоокеанська мережа матиме найбільшу пропускну здатність на відміну від інших мереж, що з'єднують Америку й Азію. 

Раніше повідомлялося, що Google представив свої перші смартфони, повністю спроектовані власними зусиллями - Pixel і Pixel XL.


Facebook і Google прокладуть величезний інтернет-кабель у Китай Facebook і Google прокладуть величезний інтернет-кабель у Китай Reviewed by Saha Garasimovich on 13:43:00 Rating: 5