Слова мудрої ВІДЬМИ

Я хотів би піклуватися про тебе, не бажаючи тебе змінити; Любити тебе, залишаючи тебе на свободі; Приймати тебе всерйоз - ні до чого не примушуючи. Приходити до тебе - не нав'язуючи себе. Щось дарувати тобі - без вичікування нічого у відповідь. Вміти прощатися з тобою - не боячись втратити тебе назавжди. Говорити з тобою про мої почуття - не перекладаючи на тебе відповідальність за них. Ділитися з тобою Знання - не повчаючи тебе. Радіти тобі такого - який ти є. Якщо і ти з такими ж почуттями шагнешь мені назустріч - ми зможемо збагатити один одного.


Як це прекрасно, жити так, в повній свободі і в той же час в гармонії з усіма, чи не скидаючи з плечей відповідальність і турботу один про одного, і це не кайдани рабства і не обмеження накладаються один на одного, а вміння брати на себе щось більше, ніж прості функції розмноження або продовження роду.

Людські примхи нашого его, висунуті людьми по відношенню один до одного - нікчемні й фальшиві в порівнянні зі справжньою силою, яка завжди на боці свободи, і це вміння бути відповідальним за свої вчинки і за наш щосекундний, щогодинний, щоденний вибір, що ми по суті робимо постійно.

Нашими виборами і прийнятими рішеннями пронизана і виткана вся всесвіт, починаючи від побутових дрібниць, і закінчуючи любов'ю, бо людина по суті є вибором, тим, що він вибирає, на що вирішується, і які рішення він приймає - таким чином і складається його «доля ».

Свобода - це основний показник якості життя і того, чи правильно був зроблений вибір, чи правильні рішення, чи правильно живемо і розвиваємося, або хибно.

Закон, який управляє всесвіту - це вічне розвиток, еволюція, стрибок і розкриття себе і всього, а цього не буває без волі, і якщо ми суперечимо цієї простої і вічної істини, якщо ми не служимо їй і не ведемо себе і інших до цього, то ми розвиваємо егоїзм, заохочуємо жорстокість, оскоплялі себе і всю нашу реальність, відсікаючи дух від джерела і увергаючи вічне сьогодення в надра ілюзії наших дрібних «я» - і тоді будь-які відносини, почуття, починання, діяння, будь-які самі високі думки і умовиводи стають черговий концепцією, правилом і склепінням заборон і обмеження, петлею на шиї, мертвою точкою, убого завершеною і покараною вже за життя.

Це шлях до страждань і мук, шлях в рабство.

Ті ж, хто від роду нашого, з роду сильних - вони вільні разом, чисті і щирі один до одного, проявлені без фальші, вільні і щасливі одночасно і всюди, їм нічого один від одного ховати, нічого не соромляться, тому що в них немає брехні і помилок, немає жалю, вони блаженні і реалізовані, так як такий союз душ уподібнюється самого всесвіту, живе її законами, чи не суперечить їй і єдиний з природою і вічністю у всіх своїх проявах, в повноті всій своїй природності, глибині і красі.

Такий союз непорушний і ніхто і ніщо не може перебігти дорогу людям, які з'єднані таким союзом! Це та якість життя, якої проживають справжні відьми, веди, маги, люди відають, і це є те єдине, заради чого вони проявлені в світі.

Люди, що йдуть проти такого союзу - вже передчасно вражені і розгромлені, розвіяні в пил і прах, розчинені в небуття вже за життя ... питання лише часу.

Слова мудрої ВІДЬМИ Слова мудрої ВІДЬМИ Reviewed by Василь Іваночко on 14:46:00 Rating: 5