Українці, готуйтесь ставати вегетаріанцями: ціни на м’ясні продукти зростають! Експерт шокував своїми словами! Має прочитати КОЖЕН!

Експерт розповів на які види м’ясної продукції будуть зростати ціни в Україні, – передає Корупція Інфо


Як повідомляється, яловичина і свинина дорожчатимуть  на 1-5 грн за 1 кг в місяць, в залежності від сорту.

“Ціни будуть рости через зменшення пропозиції і збільшення собівартості через подорожчання кормів, енергоносіїв, зростання зарплат”,- заявив голова Української Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

Разом з падінням попиту на м’ясо, експерт зазначив, що в невеликих приватних фермерських господарствах України відроджується вівчарство для виготовлення сирів, які користуються все більшим попитом.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за роки незалежності в Україні поголів’я корів скоротилося у чотири рази, а свиней – утричі. За даними українського Держстату, чисельність великої рогатої худоби зменшилася майже в сім разів – з 24 млн до 3 млн голів.

Білоруську яловичину і м’ясо птиці хочуть повністю заборонити на території Росії.

У Федеральній службі з ветеринарного і фітосанітарного нагляду Росії попередили про наявність підстав для введення обмежень на поставки яловичини з усією території Білорусі, якщо не будуть вжиті екстрені заходи по посиленню контролю за безпекою м’яса.


Джерело
Українці, готуйтесь ставати вегетаріанцями: ціни на м’ясні продукти зростають! Експерт шокував своїми словами! Має прочитати КОЖЕН! Українці, готуйтесь ставати вегетаріанцями: ціни на м’ясні продукти зростають! Експерт шокував своїми словами! Має прочитати КОЖЕН! Reviewed by Іван Іваночко on 15:26:00 Rating: 5