Добрі новини із Франції

Як і передбачалося, політичний рух "Вперед, республіка!" заснований Еманюелєм Макроном на парламентських виборах у Франції 11 й 18 червня, самостійно отримає значну парламенську більшість.


Саме такі данні оприлюднено соціологічними службами Ifop та Cecop на замовлення аналіт. центру Fondapol. "Вперед, республіка!" матиме від 350 до 380 мандатів у 577-місних Національних Зборах (аналог ВР). Президентський рух з відчутним запасом долає цифру, абсолютної большості (289 місць). Воно й не дивно. Такому президентові хочеться створити комфортні умови...

Їм у спину дивиться альянс правих: "Республіканці" та "Союз незалежних демократів" (UDI). Соціологи дають їм від 133 до 153 мандатів.

Соцпартія втратить більшість, яку разом зі союзниками має у нинішньому парламенті і дістане лише 20-35 депутатских фотелів.

Популіст Меланшон, "лівий" друг Кремля із комуністами може мати 15-20 мандатів.

Права однодумиця Путіна згідно із опитуванням отримає - 9-16 місць. Це звісно тішить, але у нинішньому складі нардепів від ФНФ лише двійко. Тому зріст дворазовий не є добрим, аби смородіти там - достатньо.

Добрі новини із Франції Добрі новини із Франції Reviewed by Іван Іваночко on 22:42:00 Rating: 5