Кабмін порадував забудовників: що треба знати про нові правила

Кабінет міністрів прийняв пакет підзаконних актів, щодо вдосконалення містобудівної діяльності


Так, відповідно до закону, скасовано декларація на початок виконання будівельних робіт.

Відтепер будівництво об’єктів з незначними наслідками (СС1) буде здійснюватися за повідомленнями, а об’єктів з середніми та великими наслідками (СС2 і СС3) – за дозволами.

Матеріал за темою

Фірма отримає 111 мільйонів за будівництво неіснуючого метро в Донецьку
Також затверджено перелік будівельних робіт, які не потребують отримання дозволів на початок їх виконання і прийняття в експлуатацію

Серед таких робіт відновлення благоустрою, дитячих і спортивних майданчиків, перепланування не несучих стін у квартирах, заміна покриття покрівель будинків, монтаж технічних засобів телекомунікацій та антенних споруд зв’язку, забезпечення безперешкодного доступу інвалідів, будівництво фортифікаційних споруд.

Нагадаємо, кількість незаконних забудов в Україні стрімко зростає. Так, згідно з даними державного містобудівного кадастру, станом на лютий 2017 року Києві з порушенням будівельних норм зводилося 62 житлових комплексів.

Кабмін порадував забудовників: що треба знати про нові правила Кабмін порадував забудовників: що треба знати про нові правила Reviewed by Іван Іваночко on 8:56:00 Rating: 5