"Потужний візит" до США це ще ганебніше, ніж "Прощай, немытая Россия..." – українська телеведуча

Президент Порошенко про візит до США: "Ніколи не було такого потужного візиту... Дуже важливо, що зустріч моя, як українського президента, в Білому домі буде раніше, ніж зустріч Путіна..."


Це ще ганебніше ніж "Прощай, немытая Россия..." і махання ручкою. Людина не розуміє власного масштабу, масштабу своєї посади, несмаку і дріб'язковості таких жестів і заяв.

Але це ще не все щодо безпрецедентно "потужного" візиту. Справа в тому, що сьогоднішня зустріч за форматом не є двосторонньою зустріччю двох рівних партнерів.

Це формат drop-in, коли Майк Пенс, віце-президент, заведе нашого Президента Порошенка на зустріч Трампа з Макмастером, радником з нацбезпеки.

Ось повідомлення прес-служби Білого Дому: "In the morning, President Donald J. Trump will receive his daily intelligence briefing. The President will then meet with National Security Advisor H.R. McMaster with a drop-in by Vice President Mike Pence and President Petro Poroshenko of Ukraine".

До речі, це не дуже добрий знак для України... Але я про інше. Для чого позиціонувати це як "фантастичний", "потужний" візит? Навіщо цей пафос? Треба вчитися себе поважати.

"Потужний візит" до США це ще ганебніше, ніж "Прощай, немытая Россия..." – українська телеведуча "Потужний візит" до США це ще ганебніше, ніж "Прощай, немытая Россия..." – українська телеведуча Reviewed by Іван Іваночко on 22:17:00 Rating: 5