ЦІНИ НА ПРОДУКТИ В УКРАЇНІ ТА ПОЛЬЩІ: ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ

Нині багато українців у пошуках кращої долі виїжджають на заробітки чи постійне місце проживання за кордон. Найчастіше пунктом призначення стає Польща – через близьке розташування, легкість вивчення мови та вищий рівень життя.Емігранти відзначають, що, отримуючи заробітну плату всього у кілька рази вищу, ніж в Україні, можна краще харчуватися та більше собі дозволяти, адже ціни, зокрема на продукти, майже не відрізняються від наших. Так, поляки мінімально отримують 2 тисячі злотих у місяць (близько 13 тисяч гривень), тоді як в Україні «мінімалка» становить 1450 гривень.

«ЕнергоЛайф.інфо» вирішив перевірити інформацію та порівняв ціни на продовольчі товари в українському та польському супермаркеті.

Журналіст Володимир Костенко, котрий перебуває нині у польському Кракові, надав виданню інформацію про середні ціни на основні продукти харчування в одному з місцевих магазинів. Порівнявши дані колеги з полтавськими цінами, попередньо перевівши їх у гривні за нинішнім курсом (станом на 26 жовтня 1 злотий – 6,45 грн).


До уваги бралися усереднені ціни на кожну позицію. До порівняння взяті упаковки товарів ідентичні по вазі чи об’єму з однаковими характеристиками (наприклад, кисломолочний сир чи молоко з однаковим відсотком жирності, олія рафінована холодного віджиму тощо.
Джерело
ЦІНИ НА ПРОДУКТИ В УКРАЇНІ ТА ПОЛЬЩІ: ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ ЦІНИ НА ПРОДУКТИ В УКРАЇНІ ТА ПОЛЬЩІ: ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ Reviewed by Vasia Lozinskiy on 18:30:00 Rating: 5