Вчені розповіли, люди яких професій найчастіше хворіють на рак

Експерти спробували розібратися, представники яких професій найчастіше стикаються з розвитком онкологічних захворювань.


У дослідженні взяли участь більше п’яти тисяч добровольців у віці від 45 років і старше. Люди поділилися інформацією про свої звички, раціон харчування і типи роботи. Разом з цим всі добровольці пройшли комплексне обстеження, що включає визначення рівнів холестерину та глюкози в крові.

Найбільшу схильність до онкології, встановили вчені, мають вантажники та інші працівники важкої фізичної праці. Постійний контакт із забрудненнями, перенапруження позначаються на стані здоров’я не в кращу сторону.

Фермери і продавці також мають підвищений ризик розвитку раку. Взагалі, всі робочі спеціальності в тій чи іншій мірі впливають на ризик розвитку онкології. Перебування на сонці протягом всього робочого дня підвищує ризик раку шкіри, склодуви та робітники заводів мають високий ризик раку легенів і верхніх дихальних шляхів, підсумовують вчені.


Вчені розповіли, люди яких професій найчастіше хворіють на рак Вчені розповіли, люди яких професій найчастіше хворіють на рак Reviewed by Василь Іваночко on 18:39:00 Rating: 5