Інвестиції в Україну: Китай побудує в Чорнобильській зоні сонячні електростанції

Представники китайської сторони повідомили, що готові інвестувати в будівництво сонячного парку в Чорнобильській зоні понад 1 млрд доларів, оскільки розглядають його як довгостроковий проект на перспективному ринку.


Через 30 років після аварії на Чорнобильській АЕС дві китайські інвестиційні компанії планують побудувати в 10-кілометровій зоні відчуження навколо Чорнобильського реактора сонячні електростанції (СЕС). Будівництво має розпочатися в 2017 році, повідомило в понеділок,

Мужские зимние ботинки "Columbia" - кожаные с мехом

Спільну роботу вестимуть фірма GCL System Integration Technology і концерн China National Complete Engineering.

Заплановане місце розташування майбутніх сонячних електростанцій неодноразово перевіряли технічні експерти обох фірм. СЕС повинні скласти альтернативу атомним електростанціям, які є одним з основних джерел електроенергії в Україні.

Наприкінці жовтня в Києві відбулася зустріч керівництва китайських компаній з міністром екології та природних ресурсів Остапом Семераком, а також головою Державного агентства України з управління зоною відчуження Віталієм Петруком. Представники китайської сторони повідомили, що готові інвестувати в будівництво сонячного парку в Чорнобильській зоні понад 1 млрд доларів, оскільки розглядають його як довгостроковий проект на перспективному ринку.

"Ми спробуємо відновити забруднені радіацією території за допомогою зелених і поновлюваних джерел енергії і сподіваємося, що це принесе істотну соціальну і економічну користь", - заявив глава правління GCL System Integration Technology Шу Хуа.

Передбачається, що сонячні електростанції в зоні відчуження навколо Чорнобильської АЕС дозволять виробляти 1 ГВт-год електроенергії на рік.

Дослідники NASA, які використовують у своїй роботі 70-метровий радар, розташований в Каліфорнії, висловили свої побоювання щодо астероїда діаметром 2 кілометри, який 23 грудня повинен розминутися з нашою планетою.

На думку астрономів, цей астероїд є «пріоритетним» у переліку небесних тіл, які загрожують нашій планеті зіткненням, оскільки «пряме попадання» цього гіганта здатне вмить зруйнувати цілий континент.

Як вважають вчені, гігантська скеля, яка має позначення 2003 SD220, на цей раз все-таки повинна пролетіти повз, проте, згідно з даними наукового порталу Idea Girl Severe Storm Predictions, тяжіння цього астероїда буде достатнім для того, щоб привести до катастрофічних наслідків.

За інформацією іншого джерела, наближення 2003 SD220 може призвести до підвищеної вулканічної активності, а також спровокувати цілий ряд землетрусів 2 січня, наслідком яких стане загибель мільйонів людей.

При цьому командою фахівців NASA і співробітниками обсерваторії Аресібо в Пуерто-Ріко продовжується ведення радіолокаційних спостережень за мега-астероїдом. За словами вчених, 2003 SD220 є лише одним з 17 найбільш небезпечних для земної кулі астероїдів.

Як повідомили в одному з агентств, спостереження вчених в довгостроковій перспективі допоможуть відповісти на фундаментальні питання, які стосуються існуючого розмаїття астероїдів, а також їх структури і походження.</div>

Результати попередніх таких спостережень привели до численних важливих відкриттів, до числа яких відноситься виявлення зміни в швидкості обертання астероїдів у зв’язку з температурними змінами. Також у доповіді NASA зазначається, що астрономи змогли дізнатися траєкторії польоту 2/3 астероїдів, які вважаються небезпечними для Землі.

Інвестиції в Україну: Китай побудує в Чорнобильській зоні сонячні електростанції Інвестиції в Україну: Китай побудує в Чорнобильській зоні сонячні електростанції Reviewed by Saha Garasimovich on 18:10:00 Rating: 5