Ми ніколи не приходимо в цей світ одні, поруч з нами завжди наші наставники

Поруч з нами - наші наставники, споріднені душі, тимчасово покинули або готуються знову прийти.


Всі ті душі, які постійно перебувають поруч, - наші ангели-хранителі.

Кожну секунду ми під їх теплою аурою добра, любові і допомоги. Вони бачать і відчувають нашу біль і наші сльози, вони проходять разом з нами через всі труднощі. Вони шепочуть слова підтримки, дають поради. Ми чуємо, або ігноруємо, лаємося і бранимся на них під впливом свого ЕГО. Але навіть незважаючи на це, вони ніколи не залишать нас одних.

Вони роблять все те ж саме, що і робимо для них ми, коли вони залишаються, а ми залишаємо Землю. Коли відбувається наш останній подих, і душа виходить з тіла. Ми кидаємося до них, щоб втішити і заспокоїти, так як це можливо зробити за законами паралельних світів.

Чим молодше душа, тим складніше їй бачити горе і переживання, які вона завдала своїм відходом, навіть незважаючи на те, що вона знає, що це лише маленький відрізок великого шляху, і незабаром ви знову зустрінетеся.

Ваша безмежна любов і енергетичний зв'язок настільки сильний, що будь-яка частина болю і страждань завжди перекладається на споріднені душі, наставників, які переживають за вас і ваш шлях.

Вони завжди чують наш голос або наші думки. Іноді, коли вам вдається впоратися зі своїми емоціями, ви можете навіть відчути їхню присутність. Хтось може спілкуватися з ними уві сні, а хтось і наяву. Але, на жаль, спілкування наяву відбувається вкрай рідко, це обумовлено завданням душі на Землі і її рівнем розвитку. Однак незважаючи на це, кожен може навчитися спілкуватися через свій внутрішній голос і свою інтуїцію.

Навчіться вести внутрішній діалог. Ставте собі питання і терпляче чекайте на відповідь. Заспокойте свої думки. Медитуйте - це допоможе вам навчитися контролювати свій розум і в будь-який момент входити в стан гармонії. Запам'ятовуйте той стан, коли ваша голова чиста, ви пусті та відкриті до отримання повідомлень.

Саме в цей момент ви зможете почути відповідь на своє питання, вона прийде у формі озарившей вас думки, до якої у вас буде максимальну довіру і прийняття. Можливо, ви навіть відчуєте легкі мурашки або приємне хвилювання. Запам'ятайте цей стан, в майбутньому, можливо, це буде вашим знаком на відповідь з світу душ.

Не бійтеся просити допомоги або надати вам знак. Спостерігайте за тим, що відбуватиметься навколо. Можливо, після вашого прохання ви відчуєте тепло і гармонію на душі і прилив спокою, може бути, поруч з вами сяде метелик, або з радіо/телевізора ви почуєте те, що приверне вашу увагу.

І пам'ятайте, що наші ангели-охоронці ніколи не порадять вам зробити що-то погане, ніколи не будуть накручувати або культивувати ваш гнів або страх. Це не вони, це лише ваше ЕГО.

Вони люблять і піклуються про нас, а ми точно так само любимо і дбаємо про них. Ми одне ціле і наша любов не розлучить нас ніколи.

Джерело
Ми ніколи не приходимо в цей світ одні, поруч з нами завжди наші наставники Ми ніколи не приходимо в цей світ одні, поруч з нами завжди наші наставники Reviewed by Василь Іваночко on 12:33:00 Rating: 5