4 важливі сигнали тіла про приховані захворювання

Наше тіло - дуже розумна система. Захворівши, воно намагається всіляко подавати сигнали про те, що щось пішло не так - і навіть маленькі, ледь помітні зміни в твоєму самопочутті можуть розповісти дуже багато про можливі проблеми здоров'я.

Потріскані губи
Якщо на губах і в куточках рота ти помітила тріщинки, які супроводжуються слабкістю в м'язах, неуважністю і навіть випаданням волосся, це може бути ознакою того, що твоїй організм відчуває нестачу вітаміну В2. Щоб заповнити його запаси, старайся їсти більше молочних продуктів, яєць, арахісу, персиків, груш, соєвих бобів, помідорів і цвітної капусти.

Білий наліт на язику
Білий наліт на язику - вірна ознака недоїдання і низького імунітету. Якщо при цьому ти також зауважила, що червоні краю у язика, то знай, що це цілком може вказувати на наявність гастриту.

Сухість в роті
Це нормальна реакція тіла на стрес. Однак якщо вона триває певний час, то може бути симптомом нестачі вітаміну B3 (нікотинової кислоти). Отримати його можна, додавши до свого меню м'ясо птиці, горіхи і яловичину. Також часом сухість у роті є наслідком запалення слинних залоз або ознакою дуже ранній стадії діабету.

Лущення шкіри
Один з головних симптомів того, що організм відчуває нестачу вітамінів А і В2. Настрій свій раціон харчування, і стан шкіри покращиться дуже швидко. Якщо ж крім лущення ти відчуваєш ще і свербіння, то краще звернися до лікаря - існує хороший шанс, що у тебе грибок.


4 важливі сигнали тіла про приховані захворювання 4 важливі сигнали тіла про приховані захворювання Reviewed by Василь Іваночко on 9:07:00 Rating: 5