Вчені з’ясували, де живуть люди після смерті

Вчені не раз задавалися питаннями – чи існує життя після смерті, і якщо відповідь позитивна, то яка вона. Вчений із США зробив чергове припущення на цей рахунок.


Роберт Ланц, професор Університету Північної Кароліни (США), висунув теорію, згідно з якою душа після смерті своєї тілесної оболонки потрапляє в паралельний світ, в якому отримує шанс воскресіння.
У своїх припущеннях учений порівняв людину з рослиною, якій властиво в’янути для того, щоб у недалекому майбутньому розквітнути. Свої доводи Ланц підкріпив з допомогою відомої теорії про біоцентризм.

У науковому світі вже не раз досліджувалася тематика паралельних світів. Раніше співробітники Університету Каліфорнії заявили, що інші виміри дійсно існують. У деяких з них досі мешкають динозаври і вивергається лава, в інших уряд Англії ще не захопив Америку. У третіх світах живе людство майбутнього, а в четвертих, може бути, Земля ще не сформувалася як планета.

Такі висновки вчені зробили в результаті вивчення мікрочастинки, яка здатна існувати одночасно в двох станах. Це означає, що вони може перебувати в двох місцях одночасно.


Вчені з’ясували, де живуть люди після смерті Вчені з’ясували, де живуть люди після смерті Reviewed by Saha Garasimovich on 15:56:00 Rating: 5