Вчені визначили межу тривалості життя людини

Абсолютна межа людського життя дорівнює 125 рокам.


Американські медики визначили середню максимальну тривалість життя людини.

Максимальна середня тривалість життя людини (тобто максимальна тривалість життя, усереднена щодо всіх довгожителів Землі - ред.) становить 115 років.

Абсолютна межа людського життя, згідно з висновками вчених, дорівнює 125 рокам. Імовірність того, що людина проживе довше від цього терміну, становить 0,0001 відсотка.

Таких висновків фахівці дійшли, проаналізувавши темпи поліпшення якості життя людей в XX і початку XXI століть, і динаміку середньої тривалості життя.

На думку вчених, приблизно в 1990-х роках на планеті середня максимальна тривалість життя перестала зростати, незважаючи на подальше підвищення якості життя.

Найстаршою з людей на Землі, які коли-небудь жили, і чиї дати народження і смерті офіційно підтверджені, була француженка Жанна Кальман, яка померла в серпні 1997 року. Вона прожила 122 роки, 5 місяців і 14 днів.

Названий рекордсмен-довгожитель серед хребетних тварин

Нагадаємо, раніше вчені з'ясували, що близнюки живуть довше за інших людей.Вчені визначили межу тривалості життя людини Вчені визначили межу тривалості життя людини Reviewed by Saha Garasimovich on 23:59:00 Rating: 5