Ця кімнатна рослина захистить ваш будинок від тарганів, павуків, комарів та мух

За статистикою, від 3,5% до 6,1% населення Землі страждають від арахнофобії (боязнь павуків).


Навіть якщо ви не входите в цю статистику, то напевно ненавидите тарганів. Або комарів. Або мух. Або всіх їх разом.

На щастя, є один простий і ефективний спосіб позбутися від них раз і назавжди. Не потрібно використовувати ніякі огидні хімікати: достатньо однієї рослини.

І це рослина — м’ята. Вона абсолютно безпечна для людини і додасть вашому житлу відчуття свіжості. На відміну від багатьох інших «захисних» рослин, м’ята абсолютно безпечна для дітей.

До того ж вона дешево коштує, продається майже скрізь, а її запах ненавидять всі: і мухи, комарі, й павуки, і навіть миші! Якщо вони чують, що в хаті пахне цією рослиною, то тут же змінять напрямок руху.

Але одної рослини, мабуть, буде мало. Якщо ви живете в приватному будинку, посадіть м’яту прямо біля будинку, навколо нього. Якщо ж ви живете в звичайній квартирі, знайдіть спосіб поставити вазон з цією дивовижною рослиною в коридорі, біля входу.

А потім подбайте про те, щоб запах м’яти був помітний у всіх вікон, через які до вас і залітають комахи-шкідники.

Якщо проблеми вже почалися для «вигнання» комах використовуйте спеціальний м’ятний спрей.

Якщо ж купити його не виходить, візьміть кілька листя сушеної м’яти і помістіть їх у чисті шкарпетки. І розкидайте по всіх «стратегічних» місцях свого житла.

Ще один спосіб поширити цей прекрасний репелент — заварити велику каструлю м’ятного чаю. Киньте в гарячу воду кілька пригорщів звичайної перцевої м’яти і дозвольте їй покипіти хвилин 10.

Так ви зможете не тільки освіжити свій будинок, але і позбавитися від купи проблем, пов’язаних з літом!

Удачі вам у вашій боротьбі!

Ось відео, де розповідається про те, як це все правильно зробити:


Ця кімнатна рослина захистить ваш будинок від тарганів, павуків, комарів та мух Ця кімнатна рослина захистить ваш будинок від тарганів, павуків, комарів та мух Reviewed by Saha Garasimovich on 15:57:00 Rating: 5