Очищуємо печінку олією та лимоном


Жовчнокам'яна хвороба - це складне захворювання, що виникає під впливом величезної кількості чинників. Останні можна звести до мінімуму, при цьому очищення печінки оливковою олією і лимоном буде тут грати другорядну роль. Вона можлива лише за певних умов, про які ще буде сказано. Докорінно змінити ситуацію допоможе перегляд меню, способу життя, складання програми зниження ваги, контроль хронічних захворювань травної системи.


Лимон має багато корисних якостей, але і не є досконалістю. Суть очищення печінки лимонним соком пов'язана з підвищенням кислотності шлунка, що веде до посилення перистальтики кишечника і рефлекторного викиду жовчі. Чим менше є розведення лимонного соку, тим сильніше стимуляція травної системи. Його не рекомендується пити людям з виразковою хворобою, гастритом.

Другий неприємний момент вживання лимона пов'язаний з активним викидом жовчі. У хворих на жовчнокам'яну хворобу це може викликати рух каменів і спровокувати кольку.

Тому пити лимонний сік можна:

- людям з порушенням обміну речовин, що мають схильність до утворення каменів;
-людям з піском в жовчному міхурі, але тільки з дозволу лікаря.

Отже, споживання лимонного соку покращує відходження жовчі, перешкоджає її застою, може стимулювати вихід м'яких жовчних пробок, можливий ефект, що попускає якщо вживати лимон натщесерце.

Як впливає на печінку оливкова олія

Оливкова олія зберігає свої корисні властивості, тільки при відсутності теплової обробки і особливо смаження. Щоб отримати максимум користі його додають в готові страви. Прийом олії натще посилює утворення жовчі, з чим пов'язаний і невеликий послаблюючий ефект, і перешкоджає утворенню каменів.

Застосовувати при жовчнокам'яній хворобі оливкова олія дозволяється в обмеженій кількості в складі блюд і не рекомендується натщесерце. Якщо камені дрібні, очисні процедури дозволяється проводити тільки після консультації лікаря. Самостійно цього робити не можна.

Кому і чим допоможе очищення печінки лимоном і маслом

Людям з жовчнокам'яну хворобу проводити очищення печінки лимонним соком і оливковою олією бажано виключно м'якими способами. Вони включають:

-додавання лимонного соку і оливкового масла в готові продукти (салати, чай з лимоном, шматочків лимона - в м'ясні і рибні страви);
-вживання натщесерце вранці в невеликій кількості, але це можна не всім.
дробове харчування 

Крім цього, рекомендується:

-дробове харчування невеликими порціями, з виключенням «шкідливих» продуктів;
-дотримання постів, яке дуже сприятливо позначається на організмі, якщо дивитися на ситуацію з медичної позиції.

Кому буде корисна очищення печінки оливковою олією і лимонним соком?

-Людям з неправильним харчуванням і малорухливим способом життя.
-Людям, у яких на УЗД знайдені зміни форми жовчного міхура, але немає каменів.
-У кого родичі мають ці захворювання.
-Тим, хто має атеросклероз, цукровий діабет, надмірна вага, подагра або все разом.

Лимонний сік і оливкову олію корисно вживати в їжу в помірній кількості майже всім, а для очищення печінки тільки схильним людям. Очисна методика не вирішить швидко і без наслідків проблем зі здоров'ям, про це треба пам'ятати і не зловживати процедурами.

Очищуємо печінку олією та лимоном Очищуємо печінку олією та лимоном Reviewed by Saha Garasimovich on 1:02:00 Rating: 5