Під Львовом підірвали та обстріляли авто відомого бізнесмена. ФОТО

Під Львовом підірвали, а потім розстріляли із автоматичної зброї відомого львівського бізнесмена Богдана Копитка.


Богдан Копитко є основним власником ПАТ «Львівський холодокомбінат», яке є одним з найбільших виробників морозива в Україні. Сам бізнесмен не постраждав, оскільки його в авто в той час не було.

Ось що про цю подію написав журналіст Микола Савельєв: "Сьогодні по дорозі на Старе Село Пустомитівського району (батьківщина бізнесмена  Богдана Копитка) було підірвано автомобіль "Мереседес". Після підриву авто було обстріляно з автомата (тів?). Вистріляли близько двох магазинів.

У салоні перебували три охоронці Копитка і водій. Міну було закладено ПІД АСФАЛЬТ. Вона було НЕ радіокерованою (знайдено залишки дроту).

Двоє охоронців і водій загинули. Четвертий вижив, бо заляг за підірване авто. Сам бізнесмен їхав на "джипі" услід за охоронцями. Побачивши результати замаху, його авто обїхало місце вибуху і зникло.

На телефонні дзвінки Богдан Копитко не відповідає. Журналістів ближче НЕ підпускали, бо боялись, що десь в гущавині встановлено розтяжки. З Києва вилетіла спеціальна оперативна група, яка буде займатися розслідуванням цього масовогог вбивства.

Про бізнеса Копитка - все є в інтернеті. Сам Копитко судимий. В кримінальному світі відомий на прізвиського "Копто". Колишній десантник."

Під Львовом підірвали та обстріляли авто відомого бізнесмена. ФОТО Під Львовом підірвали та обстріляли авто відомого бізнесмена. ФОТО Reviewed by Василь Іваночко on 19:26:00 Rating: 5