Звуки з Марса опублікували на YouTube (ВІДЕО)

Приготування до польоту на Марс та освоєння цієї планети викликають незмінну цікавість у мільйонів людей. Йде набір добровольців для першого польоту, а NASA постійно підігріває увагу до Марса новими фотографіями.


І якщо більшість землян ніколи не потраплять на Червону планету, то це не значить, що їм би не хотілося хоч на мить опинитися у "марсіанських" умовах.

Таку можливість надав завсідникам YouTube користувач каналу Cody's Lab, вирішивши показати, що людина почує, коли опиниться на цій планеті.

Читайте також: Елон Маск відправить перших людей на Марс через 8 років

Він помістив відеозаписуючий пристрій у барокамеру, і потім почав поступово знижувати тиск. Таким чином він імітував марсіанське навколишнє середовище. Коли викачав усе повітря з камери, створивши абсолютний вакуум, звук просто зник.

В результаті користувачі мали змогу почути тільки абсолютну, навіть еталонну тишу. Після неї навіть шипіння повітря по-справжньому вражає.

Джерело
Звуки з Марса опублікували на YouTube (ВІДЕО) Звуки з Марса опублікували на YouTube (ВІДЕО) Reviewed by Василь Іваночко on 8:43:00 Rating: 5